Feromony damskie


Spotykam się coraz częściej z pytaniami ze strony kobiet czy feromony sprawdzają się również o facetach. Tyle się mówi, że kobiety są podrywane przez mężczyzn dzięki feromonom, że kobiet je wyczuwają i tak silnie oddziaływają. Chociaż nie jestem kobietą, nie używam feromonów do nawiązywania kontaktów z mężczyznami w celach towarzyskich to jednak postanowiłem zabrać głos. Feromony damski oczywiście istnieją na rynku i mało tego obserwuje trend zwiększonego zainteresowania właśnie ze strony kobiet jeśli chodzi o feromony. Zainteresowanie mężczyzn jest ogromne z tego co zauważyłem, ale z damskiej strony różniej jest spora i ciągle rośne. Jedna kobieta, która zwróciła moją uwagę przyznała mi się bardzo szybko, że używa feromonów. Użyła dokładnie tego samego połączenia, którego ja używam(ale w wersji dla mężczyzn), czyli BTB + Pheromax. Zresztą bardzo długo dyskutowaliśmy o feromonów, a nasza znajomość okazała się dość owocna. Długo kłóciliśmy się później kto kogo poderwał 🙂 E. była wierna wspomnianej kombinacji feromonów, ale też używała P6 do pracy. Co prawda byłem pewien, że to feromon dla mężczyzn mimo to ona mówiła, że świetnie się sprawdzał w jej zawodzie, a była kierowniczką budowy. Sądziła, że dzięki P6 bez problemu owinęła sobie wszystkich panów pracujących na budowie i nikt nie traktował jej w jakiś dyskryminujący sposób, wręcz przeciwnie. Ale bardziej interesowały mnie jednak fakty związane z relacjami damsko męskimi. E. przekonywała, że odkąd używała mixu pheromax + btb nie musiała nigdy podrywać, ani nawet odzywać się słowem do mężczyzny, który ją interesował(fakt, do niej też i ja pierwszy się odezwałem). Wystarczy, że spryskała się feromonami i wystarczy ,że przeszło obok swojego wybrańca. Reszta działa się sama. Nasunęło mi się pytanie ile razy w życiu przeszła obok mnie kobiet, nie musiałem widzieć nawet jej twarzy, a chciałem już ją znać i zwracała moją uwagę ,że nie potrafiłem zebrać myśli. Refleksyjnie nasunęła mi się myśl, czy feromony czasem nie są jakąś tajemnicą każdej kobiety, która tak działa na mężczyzn? W każdym razie feromony damskie istnieją, mają się dobrze, według mnie działają, według kobiet, które używają również.

Wierząc temu co mówią naukowcy nasze zmysł – zarówno kobiet jak i mężczyzn odbierają feromony i nadal je wyczuwamy w takim samym stopniu. Więc skoro temat męskich feromonów jest dla mnie oczywisty i jestem ich zwolennikiem, adekwatnie jestem zwolennikiem damskich feromonów.

https://i1.wp.com/www.feromony.pl/foto/P6-bright-small.jpgCharyzma https://i2.wp.com/www.feromony.pl/foto/BTB-small.jpgOtwartość https://i0.wp.com/www.feromony.pl/foto/PHEROMAX-small.jpgUwodzenie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s